Nové termíny na školní rok 2020/21 a dvě volná místa ve 2. třídě

Upozorňujeme, že v sekci Školní výuka naleznete termíny na nový školní rok. V závislosti na nařízeních bavorských institucí může za současné situace docházet ke změnám, budeme vás informovat e-mailem a v případě větších změn i na webu.

Letošní první třída se sice naplnila během jednoho týdne od otevření přihlášek, ale ve 2. třídě máme dvě místa volná. Pro nástup do této třídy není potřeba absolvované žádné přezkoušení (to se koná povinně minimálně jednou za dva roky) ani české vysvědčení z 1. třídy. V případě zájmu se ozvěte paní ředitelce na mnichov@csbh.cz .

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *