Možnost maturovat z češtiny v Mnichově

I v příštím školním roce se díky velkému angažmá jedné z našich učitelek otevře na mnichovském gymnáziu Wilhelm-Hausenstein-Gymnasium kurz češtiny, který následně opravňuje účastníky skládat z češtiny maturitu:

Také ve školním roce 2022/23 nabízí Wilhelm-Hausenstein-Gymnasium v Mnichově žákům a žákyním možnost zvolit si v 11.a 12. třídě předmět „Čeština jako cizí jazyk“ a složit z něj maturitní zkoušku. Nabídka je určena žákům současných 10. ročníků z Mnichova a okolí v dosahu městské dopravy (S-Bahn). Nutným předpokladem jsou znalosti na úrovni A2 (dle evropského referenčního rámce pro jazyky), které musí být prokázány při přijímací zkoušce.

V případě zájmu kontaktujte prosím: patricia.schoenborn@whg.muenchen.musin.de nebo  sekretariat@whg.musin.de

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *