Divadelní představení Cirkusárium – 25. ledna od 14 hodin

25. ledna se v České škole bez hranic – Tschechische Schule ohne Grenzen e. V. bude za finanční podpory Česko-německého fondu budoucnosti konat divadelní představení loutkového divadla Toy Machine s názvem Cirkusárium.

Na vědomost se dává, že do vašeho města přijíždí nejmenší zvířecí cirkusové varieté na světě. Tento cirkus je ojedinělý tím, že v něm žádných lidí nevystupuje, anóbrž program čistě ze zvířecích kousků jest sestaven. Nenechte si náš cirkus ujít neb se již nemusí opakovat, každé představení je originál. Zveme malé a velké, tlusté i tenké

Loutkové představení Cirkusárium je vytvořené na počest kočovných loutkářů, jenž se se svými pimprlaty do dalekých dálek vydávali. Tvořili si trikové loutky, které dokázaly svými pohyby a kejkly udivovat nejedno zahraniční publikum. Podobné trikové principy budete moci vidět v našem cirkusovém představení.

Dále je Cirkusárium věnováno všem ohroženým živočišným druhům a rádi bychom apelovali na výjimečnost a nenahraditelnost každého živočicha na této planetě.

Loutky: Tomáš Běhal

Připravili a hrají: Tomáš Podrazil a Tomáš Běhal

Představení se odehraje za finanční podpory Česko-německého fondu budoucnosti.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 komentáře: Divadelní představení Cirkusárium – 25. ledna od 14 hodin

  1. Pro koho je predstaveni otevreno? napsal:

    Dobry den,
    Je predstaveni otevreno verejnosti nebo je omezeno na deti vasi skolky/skoly. Je treba se registrovat pripadne predem?
    Moc dekuji a pekny vikend,
    Andrea

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *