Divadelní kroužek a čtecí dílny

Česká škola nabízí od ledna dva kroužky přístupné pro školní i mimoškolní děti.

V pátek 12. ledna začíná nový běh divadelního kroužku. Bude se konat vždy v pátek v následující termíny: 12. 1., 2. 2., 23. 2., 8. 3. a dále dle nových prostor, pravděpodobně 12. 4. a 3. 5. Závěrečné vystoupení proběhne v sobotu 11. 5.

S dětmi vymyslíme a nacvičíme vlastní hru.

Vedou Anna Paap a Míša Pilárová. Bude se konat při účasti minimálně 6 dětí. Hlaste se na anna.ap.paap@gmail.com

V sobotu 13. ledna začnou v soboty po škole čtecí dílny jednou za měsíc (13.1., 3.2., 9.3., dále dle nových prostor), celkem 90 minut. Děti si čtou knihy, povídají si o příbězích a vyrábějí. Vede Míša Pilárová. Bude se konat při účasti minimálně 5 dětí. V případě zájmu se hlaste na michaela.pilarova01@upol.cz. První hodina zkušební.

Do konce března se konají kroužky v prostorách školy Prinzregentenstr. 7, Mnichov.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *